انواع سبد و باکس گل

فروشگاهفروشگاهفروشگاه

فروشنده انواع گلهای کلاسیک و مدرن

فروشگاه

طراحی و اجرای دیوار سبز

انواع دسته گل و دسته گل عروس

فروشگاه

شرایط، قوانین و مقررات

تمامی مراحل در روند خرید و مطالب مندرج در سایت گل کلاسیک مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

تصاویر استفاده شده در صفحه محصولات مربوط به گل‌های آراسته شده توسط گل‌آرایان گل کلاسیک است و گل کلاسیک موظف است محصول کاملا منطبق با سفارش مشتریان ارائه دهد.

در حال حاضر ارسال سفارش در استان تهران و البرز انجام می‌پذیرد. در صورتی که شخصی از استانی دیگر اقدام به خرید و پرداخت نماید، مسئولیت کار بر عهده مشتری است. البته بدیهی است که گل کلاسیک نسبت به پرداخت وجه و کنسلی سفارش در کنار شما خواهد بود.

کاربر یا مشتری شخصی است که حداقل یک مرتبه از گل کلاسیک خرید کرده و یا پروفایل ایجاد کرده است. از آنجایی که همواره رکن اصلی کار ما کاربران عزیز هستند، گل کلاسیک خود را در برابر حفظ اطلاعات خصوصی و کاربری آنها مسئول دانسته و متعهد می‌گردد که در حفظ حریم خصوصی افراد از تلاشی دریغ نکند.

توجه داشته باشید که گل کلاسیک هیچ گاه اطلاعاتی را از قبیل اطلاعات پرداخت، کاربری و … از طریق پیامک از شما درخواست نخواهد کرد. در صورت مشاهده چنین مواردی، موضوع را به همکاران ما اطلاع دهید.

در صورت داشتن کد تخفیف یا کوپن باید پیش از نهایی کردن خرید کد را وارد کنید. پس از تکمیل خرید امکان تغییر در مبلغ وجود ندارد.

برای ارسال گل باید شخصی در زمان اعلام شده از سوی گل کلاسیک و در محل تعیین شده توسط شما برای تحویل کالا وجود داشته باشد. البته برای ارسال تاج گل نیازی به تحویل گیرنده نیست.

درصورتی‌که به هر دلیل سفارش لغو و مشمول استرداد وجه شود، وجه به حساب صاحب پروفایل‌ باز می‌گردد و در این‌صورت هیچ اعتراضی از سوی کاربر یا اشخاص دیگر پذیرفته نخواهد شد.

تمامی قوانین و مقررات در شرایط عادی کشور برقرار است و در صورت ورود به شرایط فورس ماژور کلیه موارد و مسئولیت ها از گل کلاسیک ساقط خواهد شد.

شما تا مرحله ی قبل از پرداخت نهایی می توانید از درخواست خود انصراف دهید. در صورت پرداخت با شماره های پشتیبانی گل کلاسیک تماس گرفته تا فرآیند کنسلی خرید انجام شود. با توجه به روند آماده سازی در روز ارسال امکان کنسلی وجود ندارد.

گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد ، تنها در صورتی خرید شما مرجوع و پول عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

در هر بار خرید می‌توانید از چند بن تخفیف که در دسترس شماست استفاده کنید. برخی بن ها که برای رویدادهای خاصی درنظر گرفته شده برای همان رویداد است اما بن های عادی را می‌توان برای خریدهای متفاوت انجام داد. لازم به ذکر است گل های مربوط به هر حساب کاربری برای خریدهای همان حساب منظور خواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، تمامی تصاویر محصولات و مطالب در اختیار “گل کلاسیک” بوده و هرگونه سواستفاده از آن پیگرد قانونی دارد.